Telefon: 0232 435 23 92
E-posta : info@smartlifebt.com.tr

Iswitch

Iswitch

Interra Iswitch kullanıcılara işlevsellik ve tasarım getiriyor.

Zarif ve şık tasarımıyla Iswitch, yetenekleriyle dikkat çekti. Geniş malzeme ve renk seçenekleri ile tüm beklentileri karşılar.

Akıllı kontrol, enerji verimliliği sağlarken aynı zamanda yaşam alanınıza konfor ve estetik katar.
INTERRA Iswitch Iswitch PI kontrol özelliği sayesinde oda içinde kendiliğinden öğrenebilir ve istenen fonksiyonları yerine getirebilir.

INTERRA Iswitch Iswitch PI kontrol özelliği sayesinde oda içinde kendiliğinden öğrenebilir ve istenen fonksiyonları yerine getirebilir.

Entegre sıcaklık ve nem sensörleri benzersiz bir konfor sağlar. Yeni nesil ekranı ile, enerjisini KNX BUS hattından alan cihaz, çok az enerji tüketiyor.

Iswitch, plastik, aluminyum, paslanmaz çelik ve muhteşem cam efekti seçenekleri arasından seçim yapılarak, özel renklerde ve standart renklerde benzersiz renk yelpazesi sunar.

Iswitch, yeni nesil otomasyon anahtarı ile kendi kendine yönlendirme sağlayabilir. Örneğin, ışık seviye dedektörü ışık seviyesini otomatik olarak ayarlar.

Aydınlatma ve termostatik kontroller, ev modları gibi dokunmatik olarak ekranda basitçe gerçekleştirilir. Entegre sıcaklık, nem ve parlaklık sensörleri sayesinde alanları otomatik olarak kumanda eder.

Yaşam alanınızda uyuşmazlıklara izin vermeniz gerekmez; buna gerek yoktur. Iswitch entegre RGBW durum ledleri ile renk ve ışık seviyesini özgürce seçebilirsiniz. Çok çeşitli materyal ve renklerle çok işlevli olan Iswitch, VATN Ekranının son teknolojisiyle sahnede yerini almaya hazırlanıyor.

Iswitch’in ekran modellerinde termostatik kontroller için 4 ilave kontrol bulunur. Sıcaklık değerini mekanik olarak değiştirebilir veya fan hızını, ekranın altındaki düğmelerle arttırabilir veya azaltabilirsiniz. Iswitch, termostatik modellerde 2, 4, 8 düğme seçenekleri olmayan modellerle 1, 2, 4, 6, 8 ve 10 düğme modelleri sunar.

Düğmelere kütüphanemizden tercih ettiğiniz sembol uygulanır. Interra’nın hayatınızı kolaylaştırması için en önemli standarttır. Rezidans ve otel uygulamaları için kullanıcı dostu simgeler ve özel tasarımlar, Iswitch’in performansıyla birleşiyor. Semboller, kullanıcıların düğmelerin işlevini bilmelerine yardımcı olur.

Her bir düğmenin yanında durum LED’ine sahip olan cihaz, Led ışığı seviyesi, kapama, ETS aracılığıyla ekran ışığı parlaklığını kolayca ayarlama gibi özellikleri ayarlamanıza izin verir.

Özellikle ofislerde ve otellerde, kontrolü kolayca adapte edebiliyor. Interra, sembolün önceden tanımlanmış kütüphanesiyle müşteriye ve mimarlara yardımcı oluyor. “Rahatsız etmeyin”, “odayı temizleyin” gibi  kontrol figürleri, üretim sırasında gravürlenebilir veya lazerli olabilir.