Telefon: 0232 435 23 92
E-posta : info@smartlifebt.com.tr

Çözümler

Residans Çözümleri

Residans Çözümleri
SmartLifeBT ile rezidanslarda en özel çözümler sizinle buluşuyor. Vizyoline'ın sağladığı ayrıcalıklı rezidans çözümleri sayesinde rezidanslarda kafa yoran onlarca kontrol mekanizmasından kurtulabilir; yaşam alanlarınızın kontrolünü tek bir merkezden kolayca yönetebilirsiniz. Vizyoline rezidans teknolojileri farkıyla mükemmel kontrolü tasarrufla birleştirmenin keyfini çıkarın.

Otel Çözümleri

Otel Çözümleri
Otellerde karşılaşılabilecek sorunlara uygun çözümler üretirken aynı zamanda müşterilere konforlu ve rahat bir hizmet verebilmek, otellerin en önemli önceliğidir. Otele gelen konuklarınızın taleplerini tam olarak karşılayabilmek için önünüzdeki kontrol ekranına bakmanız yeterlidir. Vizyoline KNX çözümleri sayesinde otellerdeki bütün kontrol mekanizmalarınızı tek bir merkezden yönetebilirsiniz.

Ticari ve Kamu Çözümleri

Ticari ve Kamu Çözümleri
Ticari yapılar ve kamu projelerinde aydınlatma son derece başarılı bir şekilde sağlanırken aynı zamanda tasarruf edilebilmektedir. Bütün aydınlatma kontrolleriniz dokunmatik paneller ya da mobil cihazlarınız üzerinden yapılabilmektedir. Aydınlatma sistemi ticari yapılar ve kamu projelerinde kullanım durumuna göre...

Bireysel ve Butik Çözümler

Bireysel ve Butik Çözümler
SmartLifeBT'ın sağladığı ayrıcalıklı çözümlerin yanında sizden gelen proje isteklerine göre de çözümler oluşturmaktadır. Projelerinize en özel dokunuşu Berker ile sağlayabilirsiniz.Aydınlatma kontrollerinizi dokunmatik paneller ya da mobil cihazlarınız üzerinden yaparak, mekanlarınızda istediğiniz aydınlatma seviyesini tasarrufla birlikte yakalayabilirsiniz.

Villa ve Özel Çözümler

Villa ve Özel Çözümler
Hayalini kurduğunuz bütün projeleri gerçekleştirebilirsiniz. Akla gelebilecek bütün ihtiyaçlara özel hazırlanan projeler, alanında uzman mühendisler tarafından büyük bir itinayla üretilmektedir. Senaryolar Mekanlarınızda arzu ettiğiniz konforu kişiye özel oluşturulabilen senaryolar aracılığıyla sağlayabilirsiniz. Senaryolarınızı ayrıca zaman bazlı olarak da oluşturabilirsiniz.

Endüstriyel Çözümler

Endüstriyel Çözümler
Endüstriyel binalardaki aydınlatmayı son derece başarılı bir şekilde sağlarken, aynı zamanda tasarruf elde etmek akıllı bina teknolojileri sayesinde mümkündür. Endüstriyel binalardaki bütün aydınlatma kontrolleri, dokunmatik panel ya da mobil cihazlar üzerinden kolayca yapılabilmektedir.