Telefon: 0232 435 23 92
E-posta : info@smartlifebt.com.tr

DND / MUR

DND / MUR

Interra DND / MUR, otellerde servis kalitesini artıracak şekilde tasarlanmış ve EIO ve KNX olarak iki farklı girişi olan bir üründür.

Koridor tarafında oda durumunun bilgisini ve sinyallerini yansıtarak servis kalitesini azami derece arttırmaya olanak sağlar. “Rahatsız etme –DND” ve “Odamı temizle –MUR”uyarılarını üzerinde bulunan led aydınlatmalı göstergelere taşıyarak konforlu bir işletmenin temellerini atan önemli bir çözümdür.

Özel tasarımıyla DND / MUR, konukların otellerde doğru hizmeti almalarını sağlar. Interra DND / MUR’un EIO ve KNX olarak iki farklı girişi olması, geleneksel olarak ve bir KNX uygulaması olarak kullanılmasını sağlar.   Üründe bulunan zil ve özel ışıklı ledler DND / MUR’a daha fazla değer katıyor. Yatay tasarlanmış çift gömme montajlı kutuya uygulanabileceği için, DND / MUR ürününün kolayca monte edilebilmesini sağlar.

Sadece bir ürün bile bir çözümü tepeden değiştirebilir. DND KNX Interra’nın otel odası çözümlerinin yanısıra uçdan uca otel çözümlerini sunduğu en önemli ispatıdır.

Üretiminde kullanılan metal yapısı ve pleksi glass, DND/MUR ürününün son derece sağlam bir yapıda olmasında etkilidir.