Telefon: 0232 435 23 92
E-posta : info@smartlifebt.com.tr

Imini

Imini

Interra dokunmatik panel ailesinin en genç üyesi olan Imini, iyi hissetmek için mini bir neden. Imini, akıllı bina teknolojilerine yeni kontrol ünitesi demektir.

Işık açma / kapama veya karartma, perde-panjur kontrolü veya oda sıcaklığını kontrol etme gibi tüm işlevler kolaylıkla yapılabilir.

Yeni kullanıcı arabirimi, otomatik zaman kontrol işlevleri, programlama veya kapsamlı senaryo yönetimi sağlar.

Imini, yetenekleriyle ev ve otel sistemlerine yeni bir anlayış getiriyor. Yeni nesil dokunmatik ekranli Imini, yeni bir konut yasam tarzinin kapilarini açıyor.

Yeni nesil dokunmatik ekranlı Imini, yeni bir konut yaşam tarzının kapılarını açıyor. Daha fazla kontrol sağlayarak, Imini sizi daha kolay ( basit )  bir hayatla karşılaştırır.

Bina iletişim uygulamaları (interkom ve konsiyerj hizmetleri), mesajlaşma yönetimi ve duyuru alma  özellikleriyle önemli bir yardımcı olacaktır…

Imini, dikey tasarımı ile farklı bakış açısı getirerek hayatımıza giriyor ve isminin aksine çok sayıda özellik sunuyor.

Basit arayüzü ile en son hayata geçirilen ürün, her yaş grubu için zahmetsizce kullanılabilir.Bu, müracaat sahipleri açısından büyük memnuniyet yaratır; çift standart elektrik kutuları ile rahatça monte edilebilir.

İnce tasarımı ve şık görünümü ile mimarları çok sevindirir. – Dinamik kullanıcı arayüzü

– Tüm otomasyon kontrolleri
– Aydınlatma,
– Perde-panjur
– İklimledirme – Klima (IR)
– Rezidans hizmetleri servisi
– Sip interkom
– Mesajlaşma-Duyuru-öneri-şikayet SIP standardında haberleşme kalitesi ile interra dokunmatik kapı ünitesi ile bina iletişimde benzersiz bir zerafet ve konfor sunmakta.

Interra Interkom için kapı tokmağından başlayan iletişim ihtiyacının geldiği en son, teknolojik nokta. Imini, yetenekleriyle ev ve otel sistemlerine yeni bir anlayış getiriyor.

Uzun süredir ihtiyaç duyulan bu yaklaşım aranan fakat konut ve otel projelerinde bulunmayan çözümleri sunmaktadır.