Telefon: 0232 435 23 92
E-posta : info@smartlifebt.com.tr

Hakkımızda

77bcd737-1175-4806-bca5-52283276b2c4

Şirketimiz, müşterilerinin ihtiyaç duyduğu çözümleri anahtar teslim sunmak üzere yapılanmış ve bu yönde uzmanlaşmıştır. Yaşam alanınızdaki ürün karmaşalarını kaldırarak konfor alanlarınızı arttıran projeler geliştirmektedir.SmartLifeBT’in proje bazlı oluşturduğu özel ürün alternatifleri ve yazılım uygulamaları sayesinde her yönü ile alternatifsiz çözümler sunulmaktadır.SmartLifeBT’in sağladığı ayrıcalıklı hizmetler aracılığıyla misafirleriniz için taksiden evinizin günlük temizliği için hizmetli çağrılmasına, aracınız için vale hizmetinden spa’dan yer ayrılmasına kadar ihtiyaç duyduğunuz her şey kolaylıkla halledilebilmektedir.

SmartLifeBT markası olarak, Üst düzey konforun ve güvenli yaşamın; yeni, akıllı teknolojiler ile birlikteliğini temsil ediyoruz. Tüm müşteri talep ve ihtiyaçlarını en doğru şekilde projelendirerek, en uygun çözümleri sunuyoruz. Bu alandaki engin tecrübe ve iş birikimini güçlü referanslarımız ile projlerinize yansıtıyoruz.

Gelişen pazar trendleri doğrultusunda size sıra dışı, üstün teknoloji ile tasarlanmış dünya markalarını sunuyoruz. Ürünlerimizin satış sürecindeki hizmet performansını üst seviyede tutmak için iş ortaklarımız ile “daima yanınızdayız” mesajını verirken, yarınlara güçlü işbirlikleri ile girmenin mutluğunu yaşıyoruz. Üst düzey konforun ve güvenli yaşamın; yeni, akıllı teknolojiler ile birlikteliğini temsil ediyoruz. Tüm müşteri talep ve ihtiyaçlarını en doğru şekilde projelendirerek, en uygun çözümleri sunuyoruz. Bu alandaki engin tecrübe ve iş birikimini güçlü referanslarımız ile projelerinize yansıtıyoruz. Bu Doğrultuda Akıllı Ev ve Akıllı Bina ürünleri ve çözümleri ile birlikte kaliteli hizmet anlayışıyla sizlere hizmet vermekteyiz.

Oluşmakta olan yeni piyasa koşullarına ve rekabet şartlarına, değerli çalışanlarımızın üstün gayreti ve profesyonel yaklaşımlarıyla iş ortaklarımızın güvenini birleştirerek Türkiye’nin en önemli sistem entegratörü olma yolunda edim adımlarla ilerliyoruz.
Kendi alanında uzman kadromuz ile müşterilerimize, projelerine özel çözümler üretebilmenin konforunu yaşatırken, bilgi birikimi ve iletişim gücüyle 7 / 24 kaliteli hizmet vermenin keyfini yaşatıyoruz.
Bu bilinçle hedeflerimize ulaşma yönünde bizlere verdiğiniz destekten dolayı teşekkür ederiz.